Primošten – apartmánový dům

Rychlá navigace:

Staré rybářské městečko je pravou perlou Dalmácie, které patří k vyhledávaným letoviskům Jadranu. Vzdálenost ze Šibeniku je 25 km, vzdálenost od Splitu 60 km, národní park Vodopády Krka je vzdálený 40 km. Pěkné je zde nejen koupání na kouzelných oblázkových plážích vhodných pro rodiny s dětmi, ale i večerní společenský život ve starém městě. Velmi známý je také pro plavce nedaleký malý ostrůvek Smokvica, jenž se stal rájem nudistů. Nedaleko města za přístavem jsou světoznámé vinice „Babič“ produkující jedno z nejkvalitnějších vín Dalmácie.

Apartmánový dům je vzdálený 200 m od moře a od centra letoviska 300 m. Apartmány jsou standardně vybavené s kuchyňskou linkou nebo kuch. koutem a balkonem, TV/SAT, Wifi. Typ AP2+2 – jedna ložnice se dvěma lůžky, koupelna s WC, balkon,  obytná kuchyň s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Parkování je přímo u domu.

Cena zahrnuje:

  • 7 noclehů,
  • ložní prádlo,
  • Wi-Fi,
  • závěrečný úklid,
  • parkovné

PŘÍPLATKY NEPOVINNÉ: pojištění léčebných výloh: Pojištění
CENA NEZAHRNUJE: povinnou pobytovou taxu
(dospělá osoba 40 Kč/osoba/den; dítě od 12 do 18 let 20 Kč/osoba/den; dítě do 12 let ZDARMA), autobusovou dopravu – možnost dokoupení jízdenky viz: Autobusová doprava

pobyt sobota-sobota

Termíny:

Pro konkrétní termíny a ceny nás kontaktujte.

Galerie