Supetar – aparthotel BABURA

Rychlá navigace:

Vápencový ostrov s převážně kamenitým terénem je největším ostrovem ve skupině Středodalmatských ostrovů. Část ostrova pokrývají vždyzelené křoviny, zakrslé stromy a byliny, ve výšce nad 400 metrů na hladinou moře rostou borovice, které místy tvoří rozsáhlé lesy. Klima je výrazně středomořské s poměrně vysokým počtem hodin slunečního svitu. Na většině pobřeží jsou pěkné pláže (drobné oblázky, písek). Vyniká zejména pláž Zlatý mys v Bolu, mnohými pokládaná za nejkrásnější pláž na Jadranu.

Supetar – aparthotel BABURA

Menší rodinný aparthotel se nachází v tiché ulici 80 metrů od centrální pláže. Cca 20 metrů od hotelu je k dispozici restaurace, kde si hosté mohou doplatit stravu. Apartmány mají zařízenou kuchyni s obytnou částí, ložnici (ap 4+1 dvě ložnice), koupelnu se sprchou a WC, balkon nebo terasu, TV SAT, klimatizaci. Každý apartmán má samostatný vchod. K dispozici velký gril. Parkování v okolí aparthotelu.

Cena zahrnuje:

  • 7 noclehů,
  • ložní prádlo,
  • ručníky,
  • klimatizaci,
  • závěrečný úklid

PŘÍPLATKY NEPOVINNÉ: pojištění léčebných výloh: Pojištění
CENA NEZAHRNUJE: povinnou pobytovou taxu
(dospělá osoba 40 Kč/osoba/den; dítě od 12 do 18 let 20 Kč/osoba/den; dítě do 12 let ZDARMA), autobusovou dopravu – možnost dokoupení jízdenky viz: Autobusová doprava

pobyt sobota-sobota

Termíny:

Pro konkrétní termíny a ceny nás kontaktujte.

Galerie